Connect with us

Lajme

Gara për kryetar të PD, Basha dhe Selami përballen sot në Gjirokastër

Published

on

Gara mes dy kandidatëve demokratë për kreun e Partisë Demokratike do të zhvendoset ditën e sotme në qarkun e Gjirokastrës.

Në disa takime të ndryshme në këtë qark, dy kandidatët do të bëjnë publike platformat e tyre për rikthimin e PD-së në pushtet.

Eduard Selami ka rritur dozën e kritikave për rivalin e tij Lulzim Basha, ndërsa ky i fundit deri më tani është duke u munduar të rregullojë “imazhin” që i dhanë zgjedhjet e 25 qershorit, duke ia adresuar humbjen vjedhjes së votave dhe lidhjes së qeverisë me krimin

Debati i fundit mes të dyve u zhvilluar në Dibër.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending