Connect with us

Lajme

Ganimete Musliu mbështet Grabovcin, thotë se roli i tij është t’u ndihmojë të tjerëve

Published

on

Të gjitha përgjimet e “Pronto 2” nuk kanë hyrë fare në veshin e Ganimete Musliut, sepse nuk ka dashur t’i dëgjojë. Por në anën tjetër ajo thotë se Grabovci do ta kalojë këtë sfidë.

Ajo shprehet shumë e sigurt për veprat e Grabovcit, transmeton Koha.net.

“Unë e njoh që nga paslufta dhe kam dëgjuar për veprat e tij. Unë e di se ai do ta kalojë edhe këtë sfidë pa problem”, ka thënë Musliu në “Interaktiv” të KTV-së.

Ajo ka thënë se Grabovci është i pastër moralisht dhe është normale ta thirrin militantët.

“Roli i shefit të grupit parlamentar është koordinues. Dhe njerëzit e thirrin për ndihmë. Është e drejtë që edhe militantët partiakë t’i drejtohen shefave të grupit parlamentar”, ka shtuar Musliu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending