Connect with us

Lajme

Ganimete Musliu: Asnjë nga deputetët nuk duhet kandidojnë më

Published

on

Deputetja e PDK-së, Ganimete Muzliu thotë se nëse shkohet në zgjedhje tani, nuk duhet asnjë nga deputetët aktual të kandidohet sërish.

Musliu tha se të gjithë deputetët aktual duhet ndjehen fajtor për ato që nuk janë bërë për vendin.

Në Rubikon ajo tha se nëse votohet një mocion për rrëzimin e Qeverisë nuk duhet ketë asnjëri ‘fytyrë’ për të kandiduar sërish.

“Kjo legjislaturë duhet me shku me moral, minimumi të bëjnë ushtrinë. Nuk është bërë asnjë punë, që tri vite proceset kanë ngelur në Kuvend, tu u marr me njëri-tjetrin. Ata deputet që dojnë zgjedhje pa i kry detyrat nuk duhet me kandidu sërish”, thotë ajo.

Rikujton se PDK dhe LDK vendosin nëse do mbahen zgjedhjet këtë vit, por tha se ato nuk janë zgjidhje/ Periskopi

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending