Connect with us

Sporti

Trajneri i skuadrës së madhe kosovare ofroi shkëputjen e kontratës

Trajneri i Besës së Pejës, Gani Sejdiu, ka folur pas barazimit 1:1 me Feronikelin, të luajtur në Pejë.

Published

on

Ai sqaroi edhe situatën e krijuar në ditët e fundit, ku Olle publikoi lajmin për ofrimin e dorëheqjes nga ai, gjë që u konfirmua edhe nga vetë Sejdiu.

“Dorëheqje jo, por iu kam ofruar ndërprerje të kontratës, pasi me barazimin ndaj Gjilanit u larguam nga gara për titull. Por, kryesia e klubit nuk ka dashur të dëgjojë dhe kemi vazhduar. Një klub i mençur, i cili dinë çka është kualiteti. Unë besoj se finalja (fundi i garave) do të jetë e suksesshme”, tha Sejdiu për Super Sort, raporton Gazeta Olle.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending