Connect with us

Sporti

Gafa e vitit: Gazeta irlandeze e ngatërron Lukakun me artistin e muzikës “Rap” (Foto)

Published

on

Është lajmi më i raportuar, dhe gjithashtu, lajmi më i lexuar në botën e futbollit.

Por gazeta irlandeze The Herald ka arritur ka arritur të bëjë gafën e vitit me një lajmin në faqen e fundit të gazetës me titull: “Lukaku është gati t’i përvishet punës” bashkë me një foto të sulmuesit.

Gjithsesi, teksa të gjitha fotot e Lukakut janë ose me fanellën e Everton ose të përfaqësueses belge, ata kanë përdorur një imazh do artistit të muzikës ‘rap’ Stormzy.

Po, e lexuat tamam. Artisti britanik Stormzy. Ok, pranojmë se dyshja ka një ngjashmëri të habitshme, diçka që është folur edhe më parë, por prapëseprapë nuk mund të ngatërrohen.

Siç mund ta prisnit, faqja e fundit e The Herald është bërë shakaja e ditës në rrjetet sociale.

gcp_chp_090717lukaku_034

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending