Connect with us

Sporti

Gabriel Jesus po shihet si njeriu i duhur për sulmin e Juventusit, ‘Zonja e Vjetër’ kërkon ta dijë çmimin e tij

Published

on

Juventusi e ka ndarë mendjen për të ofruar një super sulmues në “Allianz Stadium”. Në radarin e skuadrës ‘Biankoneri’ ka përfunduar ylli brazilian i Manchester City, Gabriel Jesus.

Raportime të ‘Tuttosport’ bëjnë të ditur se interesimi për brazilianin po vazhdon, me afatin kalimtar të verës që po afron.

‘Zonja e vjetër’ e sheh atë si ‘9’shin ideal për t’iu bashkuar skuadrës dhe po kërkojnë të dinë çmimin e tij.

Jesus nuk ka qenë zgjedhja e parë në ‘Etihad’, në konkurrencë me Agueron, dhe kjo mund ta shtyjë atë që të zgjedh kalimin në Torino.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending