Connect with us

Lajme

Fytyrat e Menduh Thaçit

Published

on

Kreu i Partisë Demokratike Shqiptare në Maqedoni, Menduh Thaçi, dëgjohet në një audio duke thënë se Maqedonia është “toka ku thirret Allahu Ekber”.

Duket se ai këtë e thotë në ndonjë tubim me simpatizantët e tij.

Ai thotë se “Maqedonia nuk është vend i kryqave dhe kishave”.

Por a është ky Menduh Thaçi me fytyrën e vërtetë?

Në disa përgjime, ai dëgjohej duke folur me shefin e Shërbimit Sekret maqedonas, të cilit i thoshte se mund ta thirrte kurdoherë në telefon sepse “aty e ka deri në vdekje”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending