Connect with us

Sporti

Futbollisti nga Kosova afër gjigandit të futbollit

Sipas disa burimeve, portieri i FC Prishtinës dhe i Kosovës për grupmoshat U21 do të transferohet tek gjigandët belg, KAA Gent, gjatë afatit kalimtar veror.

Published

on

Ai ka qenë i ftuar në grumbullimet e fundit të përfaqësueses së Kosovës në futboll, që drejtohet nga menaxheri Albert Bunjaku.

Ai është vetëm 19 vjeçar dhe duket se ka një të ardhme mjaft të ndritur. /Periskopi.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending