Connect with us

Sporti

Futbollisti i Bayern Munich drejt gjigandit anglez?

Futbollisti i kombëtares spanjolle, Juan Bernat është i dëshiruar nga Pep Guardiola.

Published

on

Trajneri i Manchester City mendohet se do të ofrojë rreth 20 milionë euro për mbrojtësin e Bayern Munich.

23-vjeçari është i njohur për ish trajnerin e Bayernit i cili e transferojë nga Valencia në vitin 2014.

Guaridola ka bërë një listë të lojtarëve që do t’i transferojë në janar dhe verën e ardhshme, në të cilën është spanjolli dhe bashkëlojtari i tij në Bayern, David Alaba.

Një burim brenda Etihad Stadium ka treguar se Gael Clichy dhe Alexander Kolarov janë jashtë kontratës verën e ardhshme.

Pep është duke e shikuar të ardhmen e klubit dhe mbrojtësi spanjoll  i përshtatet metodav dhe sistemit që e përdorë, ai i përshtatet profilit dhe është në moshë të re, dhe tjetër spanjoll. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending