Connect with us

Lajme

Fundjavë me diell në det, në pikë të vjeshtës

Temperaturat e larta dhe koha me diell, kthyen këtë të diele bregdetin e Durrësit në një shëtitore gjigante.

Published

on

Qytetarë durrsakë dhe nga kryeqyteti shfrytëzuan kushtet optimale atmosferike për të kryer shëtitje, relaksuar, pirë një kafe, apo zhvilluar aktivitete të ndryshme fizike në bregdet.

Mesditën e djeshme, bregdeti i Durrësit ishte mbushur plot me fëmijë të shoqëruar nga prindërit, si dhe qytetarë të moshave të ndryshme, të cilët e kanë kthyer në ritual shëtitjen e fundjavës në bregdetin e Durrësit.

Qytetarët shprehen të kënaqur me kushtet që ofron bregdeti në këtë periudhë të vitit, ndërsa theksojnë se do të braktisnin gjithçka për të kryer shëtitjen e përjavshme.

Plazhi i Durrësi shfrytëzohet kryesisht nga qytetarët durrsakë dhe ata të ardhur nga kryeqyteti, por gjatë ditëve dhe kryesisht gjatë fundjavave kur ditët janë të nxehta nuk mungojnë edhe pushues nga Kosova, Maqedonia e më gjerë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending