Connect with us

Sporti

Fundjavë derbish

Published

on

Në këtë fundjavë kemi mundësinë të shohim disa ndeshje interesante në ligat evropiane të futbollit.

Në Premier Ligën angleze të shtunën zhvillohen dy derbi, ai ndërmjet Manchester United dhe Leicester City me fillim nga ora 13:00, si dhe sfida tjetër ndërmjet Arsenalit dhe Chelseat, e cila fillon nga ora 18:30.

Përballje interesante do të ketë edhe në Serie A, ku të dielën me fillim ng aora 20:45 takohen Fiorentina dhe Milani. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending