Connect with us

Lajme

Fshati kosovar ku bora ka arritur në 50 cm (Foto)

Published

on

Temperatura e ulëta që kanë mbretëruar në këtë javë, janë shoqëruar edhe me borë në tërë Kosovën.

Por, disa vende janë mbuluar dhe më shumë nga bora.

Në fshatin Petrovë të Shtimes, trashësia e borës ka arritur në 50 centimetra.

Kjo ka bërë që të krijohet vështirësi për qarkullim si me vetura ashtu edhe për këmbësorët.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending