Connect with us

Lajme

Friksohet Vuçiq, anulon të gjitha takimet

Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiq nuk ka dal në zyrën e tij sot si dhe ka anuluar të gjitha takimet e parapara.

Published

on

Këtë e ka konfirmuar për gazetën serbe “Blic”, këshilltari i Vuçiqit, Suzana Vasiljeviq, duke mos treguar arsyen e saktë.

Ndërkaq sipas burimeve të kësaj gazete, mungesa e Vuçicit në punë ndërlidhet me mungesën e sigurisë, pas gjetjes së një arsenali armësh në afërsi të shtëpisë së kryeministrit Vuçiq.

Sipas mediave serbe, nga hetimet rezulton që po përgatitej një plan për vrasjen e vëllait të kryeministrit, Andrein.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending