Connect with us

Lajme

Frashër Krasniqi: Ka mospajtime brenda opozitës

Published

on

Frashër Krasniqi nuk e mohon se ka disa mospajtime brenda opozitës

Ai deklaron:

Ka mospajtime dhe divergjenca të cilat janë shfaqur kohëve të fundit në media të ndryshme  dhe këto divergjenca duhet të sqarohen fillimisht në mënyrë pas sqarimit të tyre opozita të bëhet edhe më e fortë, edhe me e konsoliduar dhe sidomos ka një ide që të zgjerohet opozita duke krijuar një alternativë shoqërore gjithëpërfshirëse e cila do të mund të shërbente edhe si një lloj alternative ndaj kësaj qeverie të cilën ne duam ta largojmë nga pushteti.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending