Connect with us

Lajme

Frashër Krasniqi: Fronti opozitar duhet te zgjerohet

Published

on

Krasniqi: Çështjet e brendshme të opozitës do të sqarohen deri në fund

Frashër Krasniqi thotë se është e qartë se opozita duhet t’i diskutojë disa çështje të brendshme

U bë e qartë që protesta e planifikuar që të mbahej nesër është anauluar për arsye se ne nuk mund t’i anashkalojmë të gjitha zhvillimet që kanë ndodhur kohën e fundit brenda subjekteve opozitare dhe të cilat fillimisht duhet të diskutohen dhe të sqarohen deri në fund në mënyrë që pastaj të veprojmë bashkërisht.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending