Connect with us

Lajme

Francë: Vritet polici dhe partnerja e tij, ISIS merr përgjegjësinë për rastin

Published

on

Një oficer i lartë i policisë së Francës  dhe partnerja e tij janë therur për vdekje mbrëmjen e së hënës në lagjen Magnanville, në periferi të Parisit.

Ngjarja ka ndodhur kur sulmuesi kishte marrë peng partneren e oficerit dhe djalin e tyre në shtëpinë e çiftit në Magnanville.

Sulmuesi është vrarë nga policia,  kurse partnerja e policit është gjetur e vdekur.

Mediat ndërkomëtare raportojnë se fëmija është shpëtuar.

Përgjegjësinë për këto sulme e ka marrë grupi militant Shteti Islamik.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending