Connect with us

Sporti

Francë – Shqipëri, statistikat e fundit favorizojnë kuqezinjtë

Published

on

Në bazë të statistikave të fundit, Kombëtarja shqiptare është favorit ndaj Francës

Franca dhe Shqipëria do të përballen mbrëmjen e së mërkurës, nga ora 21:00, në Marsejë në kuadër të takimeve të dyta finaliste për “Euro 2016”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending