Connect with us

Sporti

Fotoja e mbrojtësit shqiptar me Cristiano Ronaldon bëhet virale në rrjet

Published

on

Shqiptari Ardian Ismajli debutoi një ditë më parë në Serie A. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare u aktivizua në një ditë të veçantë për Juventusin, që festonte 123 vjetorin dhe epërsia e Spezia me çdo kusht duhej përmbysur.

Kështu ndodhi dhe Cristiano Ronaldo shënoi dy prej golave, ndërkohë që ndeshja u mbyll me shifrat 1-4. Ismajli u aktivizua dy minuta nga fundi, që mjaftuan që fotografët ta “kapnin” në duel me yllin portugez të Juventusit.

Ajo foto normalisht më pas është bërë “virale” në rrjetet sociale dhe shumë të afërm të Ismajlit kanë ndjerë një moment krenarie dhe kanë nisur edhe nga urimet. Mes tyre edhe Albiona Ismajli, që nga mbiemri kuptohet që ka ligje gjaku me futbollistin.

“Dikur këtë moment vetëm e ke ëndërruar, e sot gjendesh përballë kësaj ëndrre. Shumë krenar për ty”, shkruan Albiona në postimin e saj, ndërkohë që mbrojtësi e ka shpërndarë edhe vetë në Instagram, sikurse shumë postime të tjera të miqve e të afërmve të tij.

Fotoja e mbrojtësit shqiptar me Cristiano Ronaldon që u bë virale

Fotoja e mbrojtësit shqiptar me Cristiano Ronaldon që u bë virale

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending