Connect with us

Lajme

Foto të rralla të politikanëve shqiptarë kur ishin të rinj: Tatuazhe dhe puthje me gazetarë

“GSH” ka botuar disa foto nga arkivi i saj, të disa nga politikanëve kryesorë në vend.

Published

on

 

Bëhet fjalë për foto të vitit 2007.

Mes fotove, shihen disa momente interesante, si puthja e Nikoll Lesit për gazetaren “Paloma”, darka e Mimi Kodhelit me Kastriot Çaushin, Bashkim Fino që detyrohet të dalë jashtë Kuvendit për të pirë cigare, për shkak të ligjit antiduhan.

Por foto më e veçantë është ajo e Saimir Tahirit, që shfaqet me një tatuazh në këmbë./Tema/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending