Connect with us

Sporti

Foto e rrallë e vizitës së fenomenit Ronaldo në Gjakovë

Published

on

Ronaldo Luís Nazário de Lima i njohur si “Fenomeni” kishe zbarkuar në Gjakovë pas luftës së vitit 1999.

Ai kishte ardhur si ambasador i UNICEF-it në Ditën Ndërkombëtare të Paqes duke takuar qytetarë e fëmijë, që kishin ëndërr së paku t’ia preknin dorën, transmeton Koha.net. Në atë kohë Ronaldo ishte i pakontestueshëm, edhe pse Kupa e Botës së një viti më parë i kishte ikur në finale nga dora.

Fotoreporteri i Kohës Ditore, Alban Bujari atëkohë ishte përball Ronaldos dhe shkrepi këto fotografi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending