Formacioni i muajit tetor në Premier Ligë (Foto)

Muaji tetor ishte një tjetër muaj interesant në Ligën Premier.

Periskopi.com Sporti

Ky muaj u karakterizua me formën e mirë të Chelseat, Liverpoolit dhe Arsenalit, por ata që dëshiruan më së shumti ishin Manchester Unitedi.

Squawka ka përpiluar formacionin e muajit tetor dhe nuk mungojnë edhe befasit.

formacioni i premier liges1

Shpërndaje në: