Connect with us

Sporti

Formacioni më i mirë i kombinuar mes United dhe City

Published

on

Na ndajnë pak orë nga ndeshja e madhe e kësaj jave në Premier Ligë.

Manchester United dhe Manchester City do të takohen sot me fillim nga ora 13:30 për të zhvilluar kryendeshjen e xhiros së tretë në Premier Ligën angleze.

Në mesin e dy skuadrave ka yje të shumtë, mirëpo këtu do ta gjeni formacionin e kombinuar nga yjet e të dyja skuadrave në fjalë.

 

Portier: David de Gea

Mbrojtja:  Luke Shaw, John Stones, Eric Bailly, Bacary Sagna

Mesfusha: Fernandinho, David Silva, Paul Pogba,

Sulmi: Kevin De Bruyne, Raheem Sterling, Zlatan Ibrahimovic

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending