Connect with us

Sporti

Formacioni i yjeve që së bashku nuk kushtojnë as 1 euro

Published

on

Zlatan Ibrahimovic gjendet në sulm të formacionit të futbollistëve të njohur që janë të lirë, gjatë këtij afati kalimtar të verës. Nuk ndodh shpesh që një futbollist i njohur të lihet i lirë, dhe të jetë në gjendje të nënshkruajë me një klub të ri, pa asnjë cent dëmshpërblim.

Por, këtë vera shumë klube do të ketë mundësi të bëjnë një zgjedhje të rrallë, përcjell “Lajmi.net”.

“AS” ka përzgjedhur një formacion të përbërë nga futbollistë që janë të lirë dhe mund të transferohen pa e shpenzuar asnjë euro të vetme.

Formacioni:

Valdes, Arbeloa, Va nder Ëiel, Jose Enrique, Jerry Akaminko, Mathieu Flamini, Mohamed Sissoko, Marat Izmailov, Ronaldinho, Pablo Oslvaldo, Zlatan Ibrahimovic.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending