Connect with us

Sporti

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Published

on

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e para të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Tabloidi ‘Goal’ ka përzgjedhur formacionin e kësaj jave të garës më prestigjioze të futbollit evropian.

Natyrisht se nuk kanë se si të mungojnë yjet si Lionel Messi, Sergio Aguero dhe Neymar, të cilët shkëlqyen me paraqitjet e tyre. /Periskopi.com

formacioni

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending