Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare: West Ham – Liverpool, ky është vendimi për Shaqirin

Published

on

Liverpooli është mysafir i West Hamit, përballje e vlefshme për xhiron e 21-të të Premierligës.

 

Mysafirët kërkojnë pikët e plota që të ndjekin Cityn në kreun e tabelës.

Kurse, vendasit që kanë befasuar të gjithë këtë edicion duke u renditur para top klubeve si Tottenham, Chelsea, Everton dhe Arsenal synojnë të vazhdojnë me befasi.

West Ham: Fabianski, Coufal, Dawson, Ogbonna, Cresswell, Rice, Soucek, Fornals, Bowen, Benrahma, Antonio.

 

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Phillips, Hendersonl Robertson; Wijnaldum, Milner, Thiago; Shaqiri, Salah, Origi.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending