Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare: Real Madrid-Sporting Gijon

Real Madridi do të mirëpres Sporting Gijonin në ‘Santiago Bernabeu’.

Published

on

Në ndeshjen e javës së 13-të në La Liga, Reali llogaritet favorit absolut përballë Gijonit edhe pse ka mungesa të shumta.

Këtë sfidë madrilenët do ta zhvillojnë pa yllin e skuadrës Gareth Bale që u lëndua dhe do të jetë jashtë fushave për katër muaj.

Real Madrid: Navas, Pepe, Ramos, Nacho, Danilo, Kovacic, Modric, James, Ronaldo, Benzema, Lucas Vazquez.

Gijon: Mino, Douglas, Mere, Amorebieta, Lillo, Isma, Carmona, Sergio, Rachid, Moi, Cop. /Telegrafi/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending