Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare: PSV-Bayern Munich

Skuadra holandeze, PSV do të pret skuadren bavareze Bayern Munich në kuadër të grupit D të Ligës së Kampionëve.

Published

on

Skuadra e drejtuar nga italiani Carlo Ancelotti pothuajse është e kualifikuar për në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve, ku renditet e dyta me gjashtë pikë dhe nëse arrin të fitojë sonte atëherë do të sigurojë kalimin e grupit. Takimi i parë përfundoi me rezultat 4-1 në favor të bavarezëve.

PSV nga tre ndeshje ka vetëm një barazim dhe dy humbje. Takimi fillon nga ora 20:45.

Këto janë formacionet zyrtare:

PSV: 

ATL

Bayern Munich: Neuer; Lahm, Hummels, Boateng, Alaba; Kimmich, Xabi Alonso, Vidal; Müller, Lewandowski, Robben. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending