Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare: Middlesbrough-Chelsea

Sot zhvillohet takimi i parafundit i Premier Ligës, ndërmjet Midlesbrough dhe Chelsea.

Published

on

Chelsea në rast fitore do të kalojë në pozitën e parë dhe do të jetë lider i Premeri Ligës.

Këto janë formacionet zyrtare:

Middlesbrough: 

cehlas

Chelsea: Courtois, Azpilicueta, David Luiz, Cahill, Moses, Kante, Matic, Alonso, Pedro, Diego Costa, Hazard. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending