Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare: Man City – Aston Villa

Published

on

Aston Villa, pas një pauze të shkurtër si pasojë e shpërthimit të COVID-19 në kampin e tyre, do të kthehet të luajë futboll përsëri.

 

Manchester City do ta presë skuadrën e udhëhequr nga Dean Smith dhe do të mundohet ta fitojë ndeshjen.

Më poshtë janë të paraqitura formacionet zyrtare:

Aston Villa: Martinez; Cash, Konsa, Mings, Targett; Douglas Luiz, McGinn, Traore, Barkley; Grealish, Watkins;

Manchester City: Ederson, Walker, Dias, Stones, Cancelo, Rodrigo, Gundogan, De Bruyne, Bernardo, Foden, Sterling.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending