Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare: Liverpool-Watford

Liverpool dëshiron të vazhdojë serinë e fitoreve ndaj skuadrës së Watford.

Published

on

‘Të Kuqtë’ sot e presin skuadrën modeste Watford e drejtuar nga italiani Mazzari, i cili është duke e bërë të ëndërrojë për futboll europian, pasi për momentin gjindet në pozitën e 7 me 15 pikë dhe është afër zonës për futbollin europian.

Liverpool do të tentojë të rrëmbëje lidershipin në Premier Ligë, pasi që nëse e mposhtë Watfordin do të ketë 26 pikë. Takimi fillon nga ora 15:15.

Kwto janw formaiconet zyrtare:

Liverpool: Karius, Clyne, Lucas, Matip, Milner, Henderson, Can, Lallana, Mane, Coutinho, Firmino.

Watford: Gomes, Britos, Kaboul, Amrabat, Deeney, Behrami, Janmaat, Ighalo, Holebas, Capoue, Pereyra.  /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending