Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare: Liverpool-Tottenham

Liverpool e pret skuadrën londineze për ndeshjen e kupës, EEL Cup, Tottenham Spurs.

Published

on

Në Anfield ndeshen Liverpooli dhe Tottenham Hotspur, ndërsa të dyja skuadrat duan ta vazhdojnë më tutje konkurrimin.

Këto janë formacionet zyrtare:

Liverpool:LFC

Tottenham Spurs: Vorm; Trippier, Carter-Vickers, Wimmer, Davies; Dier, Winks; Onomah, Carroll, Nkoudou; Janssen. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending