Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare: Liverpool – Fulham, ky është vendimi për Shaqirin

Published

on

Sot me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Liverpoolit dhe Fulhamit, duel ky në kuadër të xhiros së 27’të nnë Prmierligë.

Nga minuta e parë për Liverpoolin do të jetë mesfushori kosovar, Xherda Shaqiri.

Liverpoolit futet në këtë ndeshje me mungesa të mëdha në mbrojtje, ku edhe Kabak e Arnold nuk janë në formacion.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending