Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare: Liverpool-Bournemouth

Kundërshtari i ardhshëm i Liverpoolit në Ligën Premier është Bournemouthi.

Published

on

Pas fitores ndaj Evertonit në fundjavë Reds janë në kërkim të fitores së radhës dhe kështu të vazhdojnë në zonën që dërgon në Ligën e Kampionëve, ndërsa më poshtë keni formacionet zyrtare.

Liverpool: Mignolet, Clyne, Lovren, Klavan, Milner, Lucas, Can, Wijnaldum, Coutinho, Firmino, Origi.

Bournemouth: Në foto..

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending