Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare: Juventus – Palermo

Sonte me fillim nga ora 20:45, zhvillohet takimi në kuadër të Series A, në mes skuadrave të Juventusit dhe Palermos.

Published

on

Të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet me të cilat do të startojnë në ndeshjen e sontme. /Periskopi.com

Juventus: Buffon; Dani Alves, Benatia, Bonucci, Asamoah; Khedira, Marchisio; Sturaro, Dybala, Pjaca; Higuain.

Palermo: Posavec; Rispoli, Goldaniga, Andjelkovic, Aleesami; Henrique, Jajalo, Chochev, Balogh, Nestorovski, Sallai

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending