Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare, Gjermani-Itali

Published

on

Gjermania dhe Italia do të përballen në çerekfinale të Euro 2016, ndeshje kjo e cila po cilësohet si finale para finales.

Dyja skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare. Low ka befasua me formacionin startues pasi mbrojtësin Jonas Hector, e ka vendosur në mesfushë. Mario Gotze e Draxler gjenden në stol.

Gjermania: Neuer – Höwedes, Boateng, Hummels – Kimmich, Khedira, Kroos, Hector – Özil – Müller, Gomez.

Italy: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Florenzi, Parolo, Sturaro, Giaccherini, De Sciglio; Eder, Pelle.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending