Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare: Genoa-Milan

Sonte fillon java e dhjetë në Seria A, ku Genoa pret ekipin e Milanit që pas fitores ndaj Juventus është e motivuar.

Published

on

Milan do të kërkojë fitoren e tretë rresht dhe të mbajë hapin me Juventus në luftën për titull të kampionit.

Këto janë formacionet zyrtare:

GenoaPerin, Edenilson, Izzo, Burdisso (c), Simeone, Munoz, Rigoni, Veloso, Rincon, Laxalt, Ninkovic.

Milan:milan1-1 /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending