Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare, Chelsea – City

Kryendeshja e javës së 30-të në Ligën Premier është ajo mes Chelseat dhe Manchester Cityt.

Published

on

Blutë janë favorit, por një humbje do të komplikonte rrugëtimin e tyre drejt titullit, ndërsa mysafirëve iu nevojitet fitorja për një vend në Ligën e Kampionëve.

Formacioni i Chelseat: Courtois; Zouma, David Luiz, Cahill; Azpilicueta, Kante, Fabregas, Alonso; Pedro, Costa, Hazard.

Formacioni i Man City: Caballero; Clichy, Stones, Kompany; Navas, Fernandinho, Delph, Sane; Silva, De Bruyne; Aguero.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending