Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare: Blackburn Rovers-Manchester United

Blackburn Rovers dhe Manchester Untied do të përballen në kuadër të FA Cup nga ora 17.

Published

on

Për skuadrën e Jose Mourinhnos pritet të jetë një ndeshje e lehtë në letër por mbetet të shihet në fushë. Kjo përballje është e vlefshme për xhiron e katërt të FA Cup.

Këto janë formacionet zyrtare:

Blackburn Rovers: Steele, Greer, Williams, Lowe, Feeney, Graham, Mulgrew, Emnes, Guthrie, Lenihan, Conway.

Manchester United: Romero; Young, Smalling, Rojo, Darmian; Carrick, Herrera; Lingard, Mkhitaryan, Martial; Rashford.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending