Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare: Austria Vienna-Roma

Austria Vienna dhe Roma kanë publikuar formacionet zyrtare tashmë.

Published

on

Skuadra austriake dhe ajo italiane do të ndeshen mes vete me fillim nga ora 19:00.

Ky takim është i vlefshëm për grupin E të Ligës së Evropës dhe dy skuadrat dëshirojnë të fitojnë.

Këto janë formacionet zyrtare:

Austria Vienna: Hadzikic, Larsen,Rotpuller,Filipovic, Martschinko, Serbest, Holzhauser, Pires,Grunwald, Venuto, Kayode

Roma: Alisson, Peres, Rudiger, De Rossi, Jesus, Strootman, Nainggolan, Paredes, El Shaarawy, Perotti, Dzeko. /Periskopi.com

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending