Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare: Arsenal-West Ham

Arsenali luan kundër West Ham Unitedit në ndeshjen e kësaj xhiroje në Ligën Premier. Takimi zhvillohet në Emirates Stadium.

Published

on

Topçinjtë janë në vend të gjashtë në tabelë dhe janë larguar nga zona e Ligës së Kampionëve për shtatë pikë.

Në ndeshjen e xhiros së kaluar, Arsenali barazoi në derbi kundër Manchester Cityt (2-2), përcjell Telegrafi.

Njëmbëdhjetëshi startues i Arsenalit: Martinez, Mustafi, Gabriel, Bellerin, Monreal, Elneny, Xhaka, Walcott, Ozil, Alexis, Welbeck.

West Ham: në pritje…

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending