Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare: Arsenal-Tottenham

Arsenal do të pret sot rivalin e qytetit Tottenham në kuadër të Premier Ligës.

Published

on

Tottenham Derbi kryesor i javës së 11-të në Premier Ligë zhvillohet ndërmjet rivalëve lokal të Londrës, Arsenal dhe Tottenham.

Xhaka rikthehet në formacionin bazë të Arsenalit në Premier Ligë

Arsenal: Čech; Bellerín, Mustafi, Koscielny, Monreal; Xhaka, Coquelin; Walcott, Özil, Iwobi; Sanchez.

Tottenham: Lloris, Walker, Vertonghen, Wimmer, Rose; Dier, Wanyama, Dembele, Eriksen, Son; Kane.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending