Connect with us

Sporti

Formacionet e mundshme, Atletico Madrid-Real Madrid

Sonte me fillim nga ora 20:45 zhvillohet ndeshja derbi ndërmjet Atletico Madridit dhe Real Madridit.

Published

on

Këto janë formacionet e mundshme të të dyja skuadrave për këtë sfidë:

Formacioni i mundshëm i Atleticos (4-4-2): Oblak, Filipe Luis, Godin, Savic, Juanfran, Carrasco, Gabi, Koke, Saulo, Griezmann, Gameiro.

Formacioni i mundshëm i Real Madridit (4-2-3-1): Navas, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Kovacic, Modric, Bale, Isco, Ronaldo, Benzema.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending