Connect with us

Sporti

Formacionet e derbit Inter – Juventus

Published

on

Sot zhvillohet derbi italian ndërmjet Interit dhe Juventusit. “Corriere dello Sport” ka publikuar formacionet e mundshme, ku dy skuadrat do të luajnë me skema të ndryshme në fushë.

Interi do të paraqitet me skemën 4-2-3-1, ndërsa Juventusi me të zakonshmen 3-5-2, përcjellë “Lajmi.net”.

Super-sfida mes Interit dhe Juventusit zhvillohet sot në ora 18:00.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending