Connect with us

Sporti

Formacionet, Dortmund – Lazio: Ky është vendimi për Vedat Muriqin

Published

on

Janë publikuar formacionet zyrtare të takimit të xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve mes Borussia Dortmundit dhe Lazios.

Borussia Dortmund është nikoqire e Lazios në takimin e parafundit të grupit F.

Gjermanët janë lider të grupit me 9 pikë, një më shumë se Lazio që ka 8 sosh. Një fitore eventuale e Dortmundit do të ja siguronte kalimin në fazën e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve.

Vedat Muriqi nuk është në formacionin startues, ndërkohë mungesë e madhe tek Dortmund është Erling Haaland.

Formacionet zyrtare:

Image

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending