Connect with us

Sporti

Flet ylli i Dortmund pas shpërthimeve: Tregon tmerrin që pa me sy të tij (Foto)

Published

on

Portieri i Borussia Dormtund, Roman Burki, ka folur për tmerrin që ka përjetuar ai dhe bashkëlojtarët e tij, pas tre shpërthimeve në autobusin e tyre.

Burki është deklaruar për ‘Blick.ch’, ku ka sqaruar tmerrin që kanë përjetuar gjatë shpërthimeve.

“Ne u larguam nga hoteli në ora 19:15, dhe zbritëm në rrugë. Kur hymë në rrugën kryesore, aty është dëgjuar një shpërthim i madh”, ka deklaruar Burki, transmeton Periskopi.

“Unë isha i ulur pas Batras, i cili pësoi lëndime pas thyerjes së xhamit”.

“Pas shpërthimit, ne jemi ulur të gjithë në dysheme. Ne nuk e dinim se çfarë ndodhi. Policia ishin shumë të shpejtë dhe të sigurt. Ne të gjithë ishim të shokuar, askush nuk mendoi për ndeshjen e futbollit në atë moment”. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending