Connect with us

Sporti

Flet Ribery pas puthjes nga Ancelotti (Video)

Published

on

Franck Ribery ka komentuar puthjen që ia bëri trajneri Carlo Ancelotti.
“Ne kemi marrëdhënie shumë të mirë dhe i besojmë njëri-tjetrit. Ai përqafim ishte shumë i mirë. Ishte natyral, diçka pozitive. Ishte një puthje e mirë me shumë emocion”, deklaroi Ribery, përcjellë “Lajmi.net”.

I pyetur për këtë moment, anësori Arjen Robben tha që është xheloz, duke pretenduar që Ancelotti duhet ta përqafojë edhe atë.

https://www.youtube.com/watch?v=oFLL2Zwdt4Q

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending