Connect with us

Lajme

Flet mbesa e Shotë Galicës, ajo vizitoi edhe varrin e Azem Galicës

Published

on

Shotë Galica erdhi e gjallë pranë varrit të Azem Galicës. Shota është trashëgimtarja e heroinës Shote Galica e cila ka trashëguar emrin e saj.

Në Galicë, familjarët e Shotë Galicës u pritën nga pasardhësit e Azem Galicës dhe bashkëfshatarët e tij.

Momente emocionuese pati në këtë tubim, pasi ishte i pari për shumë vjet.

Shotë Galica në vizitë erdhi së bashku me vëllanë e saj. Të dy janë fëmijët e vëllaut të Shotë Galicës, Salih Halilit.

Ajo ndihet e emocionuar derisa thotë se është krenare për bëmat e Azem e Shotë Galicës dhe shpalos kujtimet nga babai.

Vëllai i Shotës Beqir Gashi tregon se si ishte plagosur Shota dhe e kishin dërguar për shërim në Shqipëri, por atje nuk ishte kujdesur askush për të.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending