Connect with us

Lajme

Flet Lladrovci: Gjithmonë kam qenë në shërbim të vendit dhe partisë

Kandidati i PDK-së për kryetar të Drenasit, Ramiz Lladrovci thotë se kandidimi për kryetar të Drenasit iu kërkua nga partia për të mirën e vendit, dhe se gjithmonë ka qenë i gatshëm gjithmonë për këto të dyja, për vendin dhe partinë.

Published

on

Ai për Periskopi.com thotë se nuk ka menduar ndonjëherë se çka është më e mira për të, kur u pyet nëse më mirë si ambasador apo kryetar i Drenasit.

“Gjithmonë kam qenë në shërbim të vendit dhe partisë. Kurrë nuk kam zgjedh çka është më mirë për mua”, thotë Lladrovci.

La postin e të ngarkuarit me punë në ambasadën e Kosovës në Tiranë e revoltimin e kolegut të tij, Naim Bazaj që tashmë braktisi PDK-në nuk e komenton.

“Kandidimi i mikut tim dhe çdo konkurrenti tjetër është e shëndetshme për demokraci”, thotë Llardrovci për Periskopi.com

“Është normale me besu që fitoj dhe normal që besoj”, thotë ai.

Lladrovci ka kohë që ka braktisur partinë për tu angazhuar në diplomaci e tashmë përveç Naim Bazajt, që do të jetë kandidat i pavarur ngase është i pakënaqur me kandidaturën e Lladrovcit që u bë nga kreu i PDK-së, Kadri Veseli, konkurrent do të ketë edhe Bedri Nikën nga radhët e LDK-së. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending