Connect with us

Lajme

Flet gjyshi i Kujtim Fejzullahit: Edhe ai është vrarë a? Veten e ka marrë në qafë

Published

on

Në sulmin e mbrëmshëm në Vjenë mbetën të vrarë 4 persona si dhe sulmuesi, Kujtim Fejzullahu, i cili është shqiptar nga Maqedonia e Veriut. Por, për nipin e tij, i cili kreu këtë akt terrorist, nuk dëshiroi të flasë as gjyshi i tij. Madje ai fillimisht nuk e pranoi se ka lidhje familjare me të.

Gjyshi i tij thotë se ai nuk ka pasur kontakt me familjen e tij për gjashtë muaj. Madje thotë se Kujtimi ka shkuar çdo vit në Maqedoninë e Veriut së bashku me familjen e tij.

“Po, si jo! Çdo vjet me familjen. Kujtimi normal vinte në banesë te nëna dhe te baba, por banesën e ka pas të vetën. E tash çka ka bërë atje në banesën e vet nuk e din askush”, tha gjyshi i tij për Klan Maqedonia.

Por, në fund gjyshi i tij me kureshtje pyet për nipin, se është vrarë ai.

“Domethënë Kujtimi është i vrarë ashtu? Informatat e para janë ashtu… I vrarë është a! Çfarë të bëjmë, vetën e ka marrë në qafë”, tha ai.

Deri tani pesë persona kanë vdekur nga sulmi me kallashnikov që u krye në mbrëmjen e së hënës në Vjenë, përfshirë njërin nga sulmuesit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending