Connect with us

Lajme

Flet edhe Lekaj: Politika amerikane ndaj Kosovës nuk do të ndryshoj

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj, ka kërkuar qe të ketë kujdes në fushatat zgjedhore të shteteve mike dhe të mos anohet në kandidatë.

Published

on

Nënkryetari i AAK-së, e ka uruar popullin amerikan pas zgjedhje se Donald Trum president i SHBA-vë. Ai shprehet i bindur se politika amerikanë nuk do të ndryshoj ndaj Kosovës.

Postimi i plotë i Lekajt:

Trump Fiton ,Urime , Politika Amerikane nuk ndryshon ndaj Kosoves,

Ne duhet te kemi kujdes ndaj fushatave zgjedhore ne shtetetë qē janē mike të Kosoves , mos te anojmë ne Kandidatë, Urime Amerikë, Zoti ju bekoftë, Bota do jetë ndryshe

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending